DUK

Koks Jūsų darbo laikas?

Užsakymai priimami visą parą (0-24 val.), visomis savaitės dienomis.

Sužinoti norimą informaciją galite bet kuriuo metu, rašydami elektrinio pašto adresu info@sodomanija.lt  arba skambindami telefono numeriu 8 699 520 72 tik darbo valandomis.

Prekių pristatymas vykdomas darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30 val.

Prekių atsiėmimo vietos Vilniuje dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

Ar nurodytos kainos yra jau su PVM?

Taip, visų prekių ir paslaugų kainos nurodytos su PVM.

Ar galima derėtis dėl prekių kainos?

Savo klientams stengiamės pasiūlyti mažiausią kainą, tačiau jeigu tą pačią prekę randate pigiau, praneškite mums ir mes pasistengsime Jums pasiūlyti dar mažesnę kainą. Pranešti mums galite rašydami elektroninio pašto adresu info@sodomanija.lt  arba skambindami telefono numeriu 8 699 520 72 arba rašydami žinutę per užklausos formą. Visada būsime dėkingi už suteiktą galimybę tobulėti.

Kaip galima užsisakyti prekes?

Internetinėje parduotuvėje sodomanija.lt galite užsisakyti šiais būdais:

Internetinėje parduotuvėje suformuojant prekių krepšelį  ir įvykdant pirkimo procesą. Tokiu būdu užsisakius, sąskaitą gausite per kelias minutes.
Elektroninio pašto adresu info@sodomanija.lt atsiunčiant užsakomų prekių sąrašą su tiksliais jų kodais ir kiekiais bei informacija ar atsiimsite prekes patys, ar reikia pristatymo.  Tokiu būdu užsisakius, sąskaitą atsiunčiame dienos eigoje.

Ar gali prekes pirkti įmonė?

Taip, prekes gali pirkti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ar perkant prekes išrašoma sąskaita faktūra?

Taip, sąskaita faktūra išrašoma kiekvieno pirkimo metu.

Kaip gauti sąskaitą-faktūrą už pirktas prekes ir/ar paslaugas?

Sąskaitą-faktūrą, atsiųsime Jūsų užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu, iškart kai Jūsų užsakymas bus paruoštas išsiuntimui. Sąskaitos faktūros originalą pridedame prie užsakymo.

Kur galima apžiūrėti prekes?

Daugumą prekių galite rasti ir apžiūrėti mūsų parduotuvėje – Pakalniškių g. 7, LT-02301 Vilnius Lietuva, kur ir yra didžiausia prekių ekspozicija.

Kaip sužinoti, kad prekės užsakytos ir užsakymas vykdomas?

Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu elektrinio pašto adresu nusiunčiame laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą. Gavę užsakymą, pradedame jį vykdyti – suvedame užsakymą ir susisiekiame su klientu.

Ar gali už prekes atsiskaityti vienas asmuo, o jas gauti kitas?

Taip, gali. Tačiau atliekant užsakymą būtina nurodyti šią informaciją – prekes gausiančio asmens vardą, pavardę ir pristatymo adresą arba prekes atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę.

Šią informaciją galite pateikti ir po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, tačiau tai turite padaryti kuo anksčiau rašydami elektroninio pašto adresu info@sodomanija.lt ir nurodydami šią informaciją – prekes gausiančio ar atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę bei užsakymo numerį.

Per kiek dienų pristatote prekes ir kokiu laiku?

Pristatymo terminas priklauso nuo pristatymo vietos, nuo užsakytų prekių sąrašo. Jeigu yra galimybės ir klientas pageidauja, prekes galime pristatyti net tą pačią dieną.

Jeigu prekes siunčiame per kurjerius, tuomet prekę klientas gali gauti ir sekančią dieną, jeigu užsakymas yra pateiktas iki 13val. ir prekės yra sandėlyje.

Visais atvejais, mūsų vadybininkai pristatymo terminą derina su klientu pagal jo norus ir mūsų galimybes.

Nuo ko priklauso prekių pristatymo kaina?

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių svorio ir tūrio, pristatymo vietos ir, atskirais atvejais, užsakymo sumos.

Tikslią pristatymo kainą matysite atsiųstoje išankstinėje sąskaitoje faktūroje (arba užsakymo patvirtinimo pranešime, jeigu bus mokama prekių atsiėmimo arba pristatymo metu grynaisiais).

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Taip, užsakymą galite atšaukti mažiausiai vieną valandą nuo užsakymo įvykdymo.

Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?

Rašykite mums elektroninio pašto adresu info@sodomanija.lt ir mes su Jumis susisieksime tą pačią dieną.

Ar galiu pirkti ne pilną pakuotę, bet tik kelis vienetus?

Taip, daugumą prekių galite pirkti ne pilnomis pakuotėmis, t.y. norimą kiekį arba mažesnę pakuotę. Tačiau kai kurios prekės parduodamos tik pilnomis pakuotėmis. Norėdami sužinoti, kurios prekės parduodamos ne tik pilnomis pakuotėmis, rašykite konkrečias užklausas elektroninio pašto adresu info@sodomanija.lt

Neradau reikiamos informacijos D.U.K (dažniausiai užduodamų klausimų) skiltyje

Susisiekite su mumis el.paštu info@sodomanija arba telefonu 8 699 52072.